Her millet yeni nesille, yeniden doğar .
MUDURNU TAŞKESTİ BELDESİNDE 4-6 YAŞ KUR'AN KURSU ETKİNLİĞİ YAPILDI.
Mudurnu ilçesi Taşkesti Beldesi Yatılı Kur'an Kursu salonunda yapılan etkinliğe İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş, İl Müftü Yardımcısı Fadime Arslan, Mudurnu ilçe müftüsü Mustafa Yeşilorman , Dernek Yöneticileri, öğrenci velileri katıldı.
Bu güzel etkinlik için ilçe müftüsü Mustafa Yeşilorman ve çalışma ekibini tebrik ediyoruz.